Uzman Klinik ve Sosyal Psikolog

Gülşah Beştav

Hacettepe Psikoloji bölümünden 2003 ‘te mezun oldum, ardından aynı üniversitede yüksek lisansını “Genç Yetişkinlerin Romantik İlişkilerdeki İrrasyonel İnançları, Aşka İlişkin Tutumlar ve Bağlanma Stilleri” konusunda yürüttüm. 2006 yılında kendi “Avigen Psikoterapi&Hipnoterapi Merkezini” kurdum. 2013 yılına kadar burada, 2013’ten beri yine kurucusu olduğum Psikoyaşam Akademisinde eğitmen ve psikolog olarak çalışıyorum. 

  • Bütüncül Psikoterapi ve Şema terapi eğitimlerini aldım ve terapilerinde bu iki yaklaşımla eklektik bir yaklaşım benimsemekteyim.

Bütüncül Psikoterapi ve Şema terapi eğitimlerini aldım ve terapilerinde bu iki yaklaşımla eklektik bir yaklaşım benimsemekteyim. Aynı zamanda yoga eğitmeniyim , yoga ve psikoterapiyi birleştiren bir yaklaşımı eğitim ve terapilerimde kullanmaktayım. Şirketlere ve bireylere özel eğitimler ve kamplar düzenlemekteyim. İngilizce terapi ve eğitim de vermekteyim.

gülşah beştav

Psikoterapi - Yoga - Eğitim

Çalışma ve Uzmanlık Alanlarım

Bireysel Psikoterapi

Panik atak, kişilik bozuklukları, duygu durum bozuklukları, dürtü kontrol sistemi bozukluğu, kleptomani, trikotillomani...

Yoga

Yoga aslında doğadaki işleyişi kendimize alabilme, tekrardan doğanın formuna girebilme halidir. insanın sadece formu değişti. özü tekrardan bulup kendimizle temas kurabiliriz.

Çift / Aile Psikoterapisi

Evlilik öncesi danışmanlık, ilişki sorunları, patolojik kıskançlık, boşanma sonrası danışmanlık...

Yaşamak İstediğiniz Değişim Siz Olun

Danışanlarımın Görüşleri

Gülşah'ın temiz kalplilik, şefkatlilik, samimiyet gibi insani değerlerinin yanında mesleki olarak onu başarılı ve farklı kılan önemli özelliklerini yüksek bilgi birikimi, tek bir metoda bağlı kalmayıp kişiye özel ilerlemesi, yeni fikirlere açık olup sürekli kendini yenilemesi ve olayları doğru analiz yeteneği olarak söyleyebilirim. Sevgiyle 🙂

Can S. (Danışan)
Sanatçı

10 sene evvel tavsiye üzerine gittiğim bir psikoloğun hayatıma bu kadar değer katacağını düşünmemiştim. Kendisinden sadece yetişkin psikolojisi konusunda değil evlilik terapisi konusunda da yardım aldım

Mine (danışan)
Mühendis

anışana yaklaşımı,enerjisi,akademik bilgisi,hayat tecrübesi,kendini sürekli geliştirebilmesi ve en önemlisi sorunlara kısa sürede pratik çözümler önerebilmesi muhteşem.Hayattan kopuk, empati yapamayan fake holywood psikologlarından sonra Gülşah Hanım ilaç gibi geldi

Hakan (danışan)
Doktor

Yolunuza ışık tutan bunu yaparken de şevkle hevesle iyi enerjisiyle yanınızda olan ve hassasiyetle gideceğiniz yere kadar eşlik eden mükemmel bir psikolog. Varlığını sürekli hissettirmesi de ekstra güven verir.

KB (danışan)
Doktor

Gülşah ile yollarımın 6 sene önce kesişmesi, benim için bir milat. Ara ara mola versek de seanslarımıza, iletişimimizi hiç koparmadık. Ne Gülşah beni bıraktı, ne ben onu. Ne zaman kendimi toplayamadığımı hissetsem, mutsuzlukla başedemez duruma gelsem bir telefon kadar yakınımda oldu.

Merve (danışan)
İnsan Kaynakları Müdürü